Läbi fotoobjektiivi loojangu vaatamine 22.03.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Juba poolteist nädalat tagasi 11.03.07 pildistasin esmapilgul tuhmi päikeseloojangut. Nädalapäevad hiljem tundsin silma liigutades, et paremale alla liigutades on valus. Nüüd on ka ülesse ja alla vaadates valus. Samuti on tekkinud värelevad "vedeliku" piirjooned isegi kui silma sulen. Mida ette võtta?

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Valu silma liigutamisel ja udune pilt ei ole päikeseloojangu pildistamisest.Soovitan pöörduda valvesilmaarsti poole , kui nähud ei ole möödunud