silm on valus 25.02.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Silmamuna liigutades tunnen valu, nagu pingutaks. Kannan miinus prille, vasak on tugevam, kui parem miinus. Täna proovisin selle silmaga ainult vaadata, mis valus on ja näen väga uduselt isegi prilliga. Nüüd segab selline olukord lugemist ja teleka vaatamist. Milles võiks probleem olla?

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

See võib olla vikerkestapõletik või isegi nägemisnärvi põletik.soovitan kohe pöörduda silmakliiniku valvearsti poole.