punane silm 29.01.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere,

mure selline et vasak silm täiesti punane juba teist päeva.kuna Ühekorra ärgates oli sama mure a siis arvasin et magamatusest ja magasin edasi ning üles ärgates olid silmad ok-d. Nüüd aga ei aidanud magamine kah. silm ise ka kuidagi imelik.

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Kui silm on üleni punane ja nägemine hea, võib tegemist olla limaskesta verevalumiga, mis tekib iseenesest ja kaob pikkamööda, ravi ei vaja,võib teha külma kompressi jääga.