pisarakanal 08.01.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere. Olen 55-aastane naine. Mul on ühe silma all selgepiiriline tume laik. Kas see võiks olla pisarakanali ummistusest. Loen vastustest, et noorematel on selle kahtlusega pisaravool. Minul on mõlemad silmad kuivad, tilgutan kunstpisaraid, õigemini küll füsioloogilist lahu. Ette tänades Tiiu J.

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Oletan, et tumeda laigu esinemine teie silma all ei ole pisarakanali ummistus. Selguse mõttes soovitaksin teil pöörduda kas silmaarsti või nahaarsti vastuvõtule mõne muu patoloogia väljaselgitamiseks.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta