teemantlõikust 04.01.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Olen 31.aastane naine ja veebruris saab mul 3 aastat , kui tehti teemantlõikus. Kas ma pean ka muretsema eesseisva sünnituse pärast...mis uuringud on selleks vaja läbida? Või tuleb teha keiserlõige...

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Enne sünnitust on soovitav silmapõhjad üle kontrollida.Kui võrkkesta muutusi ei ole, pole keisrilõige näidustatud.