Pärast laseroppi 20.12.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Käisin 4 kuud tagasi laseropil ning peale seda nägemine veidi kõikus ja siis oli mingi aja pärast kõik ok, kuid nüüd juba pikemat aega (umbes 2,5kuud) on olnud nii et üks silm näeb värve erksamalt kui teine ja eriti just pimedas on ühe nägemine nagu tumedam ja hägusem. Valges on aga mõlemad võrdsed. Kas see on normaalne ja kõik kõigub veel korda või peaks asja uurima?

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Kahe silma erinevus võib tuleneda sellest, et ühes silmas jäi veidi miinust alles, eriti kui see pimedas tunda annab. Nägemisteravust peaks kontrollima ja kui erinevus segab, võib vaja minna kordusoperatsiooni.Kui kahe silmaga koos vaadates erinevust ei märka, pole kordusop.näidustatud.