silma ees täppid 05.12.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Pilguga käivad kaasas must täpp ja vahel karva moodi asi käisin silma arsti juures ta kontrollis silma rõhku ja silma põhja ja ütles et on normalne andis silma tilgad mille nime ei mäleta kuid asi ei ole muutunud.Ka mulle on tehtud silmale hall kae operatsioon 2,5 a tagasi 1,5 a tagasi laser lõikus mida peaks tegema kardan väga neid kuna elmine kord sai hall kae alguse sellest et on täpp püsis kaua ja hiljem ei näinud muud kui täppi äärest liikumist.

ette tänades Kairi

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Hägusus vaateväljas võib olla tingitud silmapõhja ja klaaskeha muutustest.Kui silmapõhjas arst midagi ei leidnud, on tegemist klaaskeha hägususega - see on healoomuline muutus ja ravi ei vaja.