silma valu 18.11.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!!!
mul selline proleem, et mu silmad valutavad pidevalt... eriti just hommikuti peale ärkamist... vahel valutavad päev otsa ja see valu on väga tugev, algul oli siis parem kui silmad kinni panin aga nüüd on ka siis suur valu.... ja selle sila valuga kaasneb ka suur peavalu... silatilkasid olen proovinud aga see pole ka aidanud... äkki saate mulle mingit nõu anda..

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Kas Te olete konsulteerinud neuroloogiga? Ega Teil ei ole migreeni diagnoositud? Migreenile võib eelneda silmavalu?
Soovitan Teil pöörduda nii silmaarsti kui ka neuroloogi vastuvõtule. Silmaarstile saate registreerida tel. 6264270. Neuroloogi konsultatsiooniks vajate perearsti suunamiskirja.

Parimate soovidega
Tiina Pakosta