silmale tekib mügarik 17.11.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Soovin teada, mida teha, kui silmale on tekkinud iseenesest mügarik (kõrgem täpp)ja mis segab silma. Koguaeg on selline tunne, et midagi on silmas, kuid see niisama ära ei tule. Miks selline mügarik tekib?

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Peaksite pöörduma silmaarsti vastuvõtule. Seda tekkinud moodustist peab nägema ja alles seejärel saab soovitada õiget ravi.
Registreerimine tel. 6264270.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta