verevalumid. 13.11.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

verevalumid silma klaaskeha-kas seda saab ravida? kas nägemise kaotus on vältimatu?

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Verevalumeid silma klaaskehas saab ja peab ravima.kõigepealt peab otsima põhjust, miks verevalum tekkis.Kui veri 1,5 - 2 kuuga iseenesest ei ole äta imendunud, tehakse klaaskeha eemaldamise operatsioon ja nägemist on võimalik taastada, sõltuvalt põhjusest rohkemal või vähesemal määral.
Nägemise kaotus ei ole vältimatu ! Pöörduge silmakliiniku valvearsti poole Ravi 18.