rahetera 17.10.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere. 2 kuud kestis rahatera, ravim ei aidanud, suunati pisioperatsioonile. Noor arst otsustas lõikamise asemel teha süsti. Rahetera kadus peagi, kuid rohuvorp silmalaul ei ole 2 kuu jooksul kadunud. Arst soovitab nüüd seda kollet lõigata... Kas peaks laskma uue trauma tekitada - praegu on see kolle umbes 1cm pikkune? Või on veel lootust, et see rohi imendub ise ära? Kahjuks ei tea rohu nime. mida teha?
aitäh.

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

See aine, mida süstiti, on Kenalog.Kui rohudepoo ei ole viimasel ajal väiksemaks läinud ja kosmeetiliselt segab , võib tõesti selle ära lõigata. Ise ootaksin veel paar kuud, sest rohukolle võib veel väheneda.