Lühinägelikus 11.10.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Mul on prillid -2,5 juba mitu aastat kuid ise tunnen, et näen kehvasti, kuid arsti meelest kõik ok. Aga näen märke liiga hilja liikuses ning enda arust uduselt üldse.... milles võib asi olla?

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Kui teie silmaarst arvab, et tugevamad prillid Teie nägemist ei paranda, tuleb silmapõhjasid uurida, kas tegemist pole mõne haigusega.
Võib siiski olla, et silmaarsti juures näete paremini kui pimedas tänaval ja abi võiks olla tugevamast või ka silinderprillidest. Head optometristid, kes väga korralikult prille määravad, on Ahtri 6A Laservisioonis, tel. 6264270