silma veresoone põletik 21.09.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

tere.mul on peavalud juba olnud 3aastat käisin neuroloogi juures ja see pani diagnoosik pingepeavlud ja kirjutas antidebressane aga peavalud ikka jätkusid.sai omal algatusel ära käidud silmaarsti juures ja see leidis silmast mingi leiu aga sellest ei räägitud midagi vaid soovitati neurooloogiga rääkida perearst ütles et oli leitud silmaveresoone põletik.kas sellest võivad olla peavalud ja mida ette võtta?tartusse sai neuroloogi juurde aja alles 8novembriks.ehk oskate midagi soovitada-ettetänades riina

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Silma veresoone põletik ei tekita peavalusid.Kui see leid oli juhuslik ja kaebusi nägemisele ei ole, siis tähendab, et veresoone põletik on kas läbi põetud või inaktiivne , s.t. ravi ei vaja.Neuroloogile tuleb seda mainida, sest leid võib aidata tal peavalude põhjusi kergemini leida.