silmalaser 06.08.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Öelge palun, kui kaua pärast lasik-operatsiooni on normaalne, et silmad on "kuivad" ? Kasutan korralikult silmatilkasid , aga nüüd, kui operatsioonist on möödas 3 kuud, esineb endiselt kuivustunnet, sagedasti isegi terve päeva jooksul ja eriti ühes silmas.

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Kuivus pärast LASIK oppi on normaalne ja esineb kõigil vähemal või rohkemal määral,võib esineda kuni pool aastat.Soovitan kunstpisaraid ka vahetada, et leida teile sobivaim silmatilk.Väga tõsistel juhtudel, kui on pidev hõõrumistunne, võib isegi silmasalvi vaja minna,mida kirjutab välja silmaarst