Topeltnägemine 31.07.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Olen 18-aastane noormees, kelle mõlemad silmad näevad topelt (õigemini 2-3-kordselt).
See algas umbes pool aastat tagasi: ma olin vastikult haige. Mul oli kõrge palavik jne. Siis ühel päeval hakkas nägemine tunduma "imelik". Mitte hägune ega midagi, lihtsalt imelik. Mul tekkis vasakul silmal selline asi, et tumedatel taustadel olevad objektid olid väikese "varjuga" natukene kõrgemal sellest objektist. Käisin silmaarstil ja mulle kirjutati välja põletikuvastased tilgad. Ma tegin kuuri läbi ja nau peaaegu aitas aga mitte päriselt. Hiljem tegin läbi veel ühe kuuri rohuga, mida sain retseptita. See võttis minu mäletamis mööda nägemise korda. Nüüd on mõnda aega (paar kuud) tagasi tekkinud aga jälle sama asi. Kas see on silmapõletik või väsimus või mis ta siis õieti on? Tänan.

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Selleks, et teie küsimusele vastata saaks, peaks Teie silma pisut uurima.
Palun pöörduge vastuvõtule. Reg tel 6264270.

Parimate soovidega
Tiina Pakosta