kas võib olla seotud silmadega? 24.07.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Umbes nädala aega tagasi olin haigulehel, põhjuseks peapööritus ja nõrkus. Põhjust pole arst siiani leidnud, arvas et lihtsalt minule omane madal vererõhk ja palavus annavadki sellise tulemuse. Nüüd olen tähele pannud, et tekkinud on peavalud. Mind pani mõtlema, et äkki see kõik on seotud silmadega. Viimased neli kuud töötan esmaspäevast reedeni arvuti taga. Kas on võimalik, et nägemine on lihtsalt halvenenud ja seetõttu ka sellised sümptomid? (olen 22a ja nägemine -2,5)

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Peavalud võivad olla seotud silmadega, peapööritus ja nõrkus siiski üldhaigusega.Prille soovitan kontrollida, sest arvutitööks võite vajada teise tugevusega prille.Peavalude puhul saadetakse patsient enamasti ka silmaarsti kontrolli