villand prillidest 22.07.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Lugupeetud Dr. Tiia Jugaste!
Hetkel olen 26 aastane, naine. Olen alates esimesest klassist kandnud prille,iga aastaga silmanägemine aina nõrgeneb. Nüüdseks on see -8, päeval kannan läätsesid, õhtul panen prillid. Õnneks see -8 on jäänud püsima teist aastat, kardan paaniliselt et jään kunagi pimedaks. Olen palju nutnud sellepärast, halb on olla pool pime!
Soovin minna laserlõikusele, kui on võimalik. Tean enne tuleb uuringut teha.
Kui pikad on need järjekorrad? Püüan iga kuu raha kõrvale panna, et 20000 täis saaks! Lugupidamisega Oksana

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Järjekord on umbes 1 kuu.Soovitan uuringud siiski kohe ära teha, sest äkki ei sobi laserlõikus Teie silmadele - seda on küll harva, aga juhtub.Mõnikord on enne laseroperatsiooni vaja veel silmapõhja ravi teha.See kõik võtab aega ja võite rahulikult raha koguda, kui teate, et sobite laseroperatsiooniks.

parimate tervitustega
T.Jugaste