Laserop ja sünnitus 13.07.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Kui kiiresti pärast opi võib rasestuda? Kas rasedusega võivad silmad veidi halvemaks minna ja kas sis pärast sünnitust taastuvad jälle? Kui rasedusega silmad halvenevad, kas siis pärast saab teha kordusopi?

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Peale laseroperatsaiooni võib rasestuda kolme kuu pärast. Raseduse järgselt saab teha uue kordusoperatsiooni juhul kui nägemine peaks halvenema.

Parimate soovidega
Tiina Pakosta