silma paistetus 24.06.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

poisisd jooksid peatpidi kokku ja jube suur paistetus on silma all nüüd...kuidas sellest ruttu vabaneda.silm on ka sinine ja äkki on mingeid koduseid vahendeid selle vastu?

Aitäh.

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Ainukene kohene kodune vahend mis turset ja verevalumi tekkimist pisut leevandab, on külm kompress silma peale. Nüüdseks on see juba hilinenud.
Põhjust muretsemiseks ei ole. Paistetus taandub ja verevalum sulab is ära.

Parimate soovidega
Tiina Pakosta