Vasaku silma valu ja pisaravool 13.06.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere,

mure selline, et kaks viimast päeva on päeval hakanud vasak silm valutama, nii et ma ei saa seda lahti hoida ja jookseb vett. kestab umbes 1-2h ja siis läheb üle. Kokku on olnud seda 3 korda viimase nädala jooksul. Enne kunagi pole olnud. Kohati on tunda ka sel ajak vasakul näopoolel ka kipitust võin nõelatorkeid. Millest see võiks tulla? Kuidas saaksin end aidata.

Ette tänades

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Ega teil midagi silma ei ole läinud ? Sellist olukorda võib tekitada võõrkeha, mis aeg - ajalt liigub ja silma ärritab.Võimalik on ka side- või sarvkesta põletiku algus.Kui see kordub, soovitan pöörduda valvesilmaarsti poole silmakliinikus Tallinnas või Tartus. Võiksite tilgutada sulfametisool tilku, mida saab apteegist käsimüügist.