probleem silmadega 17.05.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Käisin põletikuga silmaarsti juures, sain salvi fucithalmic. Kui ruttu see salv mõjuma peaks? Olen juba kaks nädalat kasutanud seda, aga tulemusi pole märgata. Kas see tähendab, et peaksin midagi muud proovima silmadele?

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Kahe nädalaga peaks tõesti mingidki tulemused näha olema.
Soovitan sama arsti juurde tagasi minna,sest tema peaks oskama dünaamikat hinnata, ilmselt on vaja ravi tõhustada - muuta.