operatsiooni tasu jne? 19.04.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

olen 18 aastane neiu ja silmadel on miinus 1,5 mõlematel,,,,et kuna ma võiks teha operatsiooni ja kui palju see maksta võiks orienteeruvalt!

Äitäh

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Võite teha nägemist korrigeeriva operatsiooni juhul, kui Teie nägemine ei ole 1 aasta jooksul halvenenud.
Operatsiooni hind on sõltuvalt meetodist 5000.-, 7000.- või 10 000.- üks silm.
Enne operatsiooni tuleb ära teha põhjalik silmade uuring. Uuringu tegemiseks registreeruge palun vastuvõtule tel. 6264270.
täpsemat infot lugege meie web leheküljelt www.laservisioon.ee
laserkirurgia menüü alt.

Parimate soovidega
Tiina Pakosta
Silmaarst