kummaline silmahäda 05.04.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Umbes 1,5 kuud tagasi muutusid silmad "vesiseks". Hommikul üles ärgates ajasid palju rähma. See kestis u nädala, seejärel läksid silmavalged täiesti punaseks - siis ostsin apteegist käsimüügist põletikuvastaseid silmatilku. Ei aidanud. Käisin ka silmaarsti vastuvõtul - kirjutas "kangemad" tilgad. Mõnda aega nagu paranes olukord, kuid ca 7 päeva pärast olin jälle alguses tagasi (hoolimata rohu pidevast kasutamisest). Külastasin teist arsti, kes kirjutas allergia vastu tilku - ka need ei aita.
Olen püüdnud oma aega arvuti taga limiteerida jne (kuigi,see on keeruline, kuna õpin ning töötan), aga pidevaks saatjaks on ikka peavalu, kummaline pingetunne meelekohtades ning pidev väsimus... Mida ette võtta?

Ette tänades,
Sigrid

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Teie kirjast ei saanud ma hästi aru, kas rähmaeritus on praeguseks hetkeks silmadest kadunud? Kui on, siis väsimuse ja pingetunde tõttu, soovitaksin Teil pöörduda silmaarsti või optometristi poole silmaehituse ja nägemise kontrolliks. Juhul kui kõik on korras, siis võib olla tegemist ka lihtsalt kevadväsimiusega.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta
Silmaarst

Tiina Pakosta
Silmaarst