silmalaugudelt käsnade eemaldamine 05.04.05 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Silmalaugudele on tekkinud käsnataolised moodustised,mis tasakesi suurenevad.Kas on võimalik Teie juures Medexis neid eemaldada ja mis on orienteeruvalt ühe eemaldamise maksumus?

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Medexis ma ei praktiseeri lõikusi, lõikusi teen Erahaiglas Fertilitas Tallinn-Viimsis. Olenevalt käsnade arvust ja suurusest hind on kokkuleppel. Üldiselt vt www.silmaarst.ee