Küsimus 11.03.05 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Laps kannab +6 prille üks silm ja teine sil on 0. Sündis tangsünnitusel. Silmahaigus avastati juhuslikult 6 aastaselt ja prille kannab sellest ajast peale.
Kas tema puhul tuleks kunagi kaalumisele laserravi või on äkki mingeid muid võimalusi prillidest vabanemiseks?

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Nägemist korrigeerivad operatsioonid on võimalikud täiskasvanueas vanuses alates 18.