lühinägevuse kirurgia 21.02.05 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

tahaksin teada, kui palju maksab laserravi ja kus on seda võimalik teha, oskate soovitada mõnda head arsti? kas on ka mingeid riske?

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Laserravi tehakse väga mitmesuguste silmahiguste puhul, põhiliselt silmapõhja suhkruhaiguse muutuste korral. Peaksite teadma, mis on silmadel viga, siis saaks täpsemalt vastata.