pärast silmade laseroperatsiooni... 06.02.05 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 18 neiu,kellel oli -4läätsed. 26nov tegin silmaoperatsiooni.Lasik meetodil(kõige kallim ja parem pidi olema). Pärast operatsiooni olid silmad väga kuivad,ikka kuu aega(öösel ärgates kohe valusalt kuivad).Pidin iga poole tunni tagant silmatilku panema.
Nüüd on nägemine hea ja silma kuivust ei tunne.Kohe midagi pole viga.Kahjux silmaarsti juurde pole aega minna ja see on tasuline ka.Aga kas peaxin siiski silmaarsti kylastama(kontrolli mõttes),kuigi kaebusi pole?

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Kui pole probleemi, pole ka vajadust silmaarsti külastada.