silmavalge kollakas 17.12.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Mul selline küsimus...silmavalge on nagu kollaseks läinud. Millest see võib olla on mul kollatõbi? Kuidas silmavalge jälle ilusaks valgeks saada, mis tegema peaksin?

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Esmalt peaksite laskma oma tervist kontrollida perearstil. Silmavalgete kollaseksvärvumine on üldtervislik probleem ja mingi haiguse tulemus.