väsinud silmad 09.12.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

umbes 4-5 päeva on silmad juba punased ja väsinud, hommikul ärgates on nagu liimiga kinni kleepunud, kas tegu on lihtsalt väsinud silmadega vöi millegi muuga ja kuidas seda ravida....

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Kui hommikul on rähma eritust ja kleepimist on tegu ikka limaskestade põletikuga. Mis liiki põletikuga, see selgub silmaarsti juures.