sünnitus peale teemantlõikust 16.10.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Lp.Dr.L.Schotter
2 aastat tagasi teostati silmade teemantlõikus ,mille tagajärjel tekkis silma tugev verevalum(see möödus 3,5 kuuga),kas peaksin muretsema ees seisva sünnituse pärast,kas silmasisene rõhk tõuseb palju?kui tõenäoline on see,et tehakse keisrilõige?

Jään teie vastust ootama.

Ette tänades

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Nii kaua aega tagasi tehtud lõikus pole vastunäidustuseks iseseisvale sünnitusele.