Lühinägemine 26.09.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere, kuna ma operatsioonile ei saa minna, tahaks kudagi prillidest/läätsedest vabaneda,kas on siis võimalik et võibolla harjutusi tehes paraneb nägemine, kas se võib tõsi olla, et 1,5 paranes nägemine ja ega ned harjutused kahju ei tee? harjutused: http://www.hot.ee/albertvolkov/mina/silmaharjutused.htm

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Silmaharjutused kindlasti kahju ei tee, aga loota, et tõsisema harjutamisega silmamuna kuju lühemaks muutub ja nägemine paraneb on vast palju loota.