ebamugavustunne silmas 01.09.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere,
Olen 28 aastane mees, töötan palju arvutiga. Probleemiks on ebamugavus paremas silmas, kerge sügelemine ja nägemisteravus on ka vähenenud (arvutiga töötades kannan prille -0,25). Õhtuks on silm väsinud ja silmaava on väiksem ja vaateväli kitsam kui vasakul silmal. Olen selle silmaga lapsest peale veidi halvemini näinud, aga selline imelik ebamugavus on viimasel ajal tekkinud. Õhtuks on selline tunne, et silm on nn "punnis". Prillipoe silmaarst midagi patoloogilist ei leidnud, kuid normaalne see ka ju ei ole. Ehk oskate teie kommenteerida.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Tuleks silmarsti külastada, küll see põhjus välja tuleb, kui põhjalikumalt silma uurida.