silmade nägemise korrigeerimine 29.08.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mis võimalused on silmade nägemise korrigeerimiseks,kui parem silm on -1,0 ja vasak silm -1,25 ? Seoses tööga on prillide ja läätsede kasutamine väga tülikas(töö on seotud äkksituatsioonidega elus,vahel füüsilise kontaktiga ja pingututega öisel ajal)Mida soovitaksite Teie ja mis riskid sellega kaasnevad?

Ette tänades!

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Sellise suht väikese lühinägevuse korrektsiooniks sobib RK meetod. Vt. www.silmaarst.ee