strix -vitamiinid 03.08.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Olen igapäevane arvutikasutaja ~8-10 tundi päevas. olen juba 7 kuud kasutanud pidevalt STRIX mustika tablette. Tunnen , et toimivad hästi .
Kas on lubatud kasutada STRIX-e pikema aja vältel ? On mingeid kõrvalmõjusid ? Sõltuvust ?

Tervitades,

Tiina

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Strix tablettide kohta pole teada ei positiivseid ega negatiivseid toimeid.