silmal tume täpp 23.07.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Paremal silmal on selline hallikas täpike .Tekkis peale keevitamist.Vahel kaob ka ära ja siis tuleb jälle tagasi.Kas on võimalik et see täpp läheb aja jooksul ise ära või peaks ikka arsti juurde pöörduma.Keevitamisest on möödas umbes 2 nädalat.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Ilmselt on silma külge põlenud keevitusslaki tükk. See vajaks eemaldamist ja selleks peaksite pöörduma siolmaarsti vastuvõtule.