Lühinägelikkuse korrigeerimine 19.07.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

tere,

Niipalju kui ma lühinägevuse korrigeerimisest lugenud olen, on alati olnud reumatoidartriit vastunäidustuseks. Kas see on nii või ehk on siiski mingi võimalus?

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Kui on tegemist tõsise reumatoidartriidiga, mis vajab pidevat ravi, siis lühinägevust korrigeerivad lõikused ei sobi, kuna armistumine ei garanteeri head tulemust.