küsimus 16.05.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere. Mul oleks selline küsimus et kannan tugevaid + prille ja 3 aastaselt tehti kõõrdsilmsuse op nüüd muidu on kõik korras aga kui kaugele vaatan siis üks silm vaatab rohkem välja poole aga kõõrdsilmusu on mul ju sisse poole ma ei saa enam asjale päris pihta siis peaks ju ma nägema ka kuidagi teist moodi aga tunda küll pole. Tahaks lihtsalt teada et kas ma peaksin jälle arste minema kiusama või tuleb sellega leppida.Ise tahaks nagu asja korda saada.Silmade koostöö olevat arsti sõnul olemas. Jään huviga vastust ootama

Ette tänades

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Tuleks ikka silmaarsti külastada ja seda, kes tegeleb kõõrdsilmsuse lõikustega. Kunagi vaatasite sissepoole kõõrdi ja tehti operatsioon. Juhul, kui ühe silma nägemine on nõrk, siis aastatega võib selline silm hakkata väljapoole vajuma. Seda saab lõikusega jälle sättida.