Küsimus 11.08.01 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Käisin Teie juures 2 aastat tagasi silmaoperatsioonil aga pole peale seda enam kontrollis käinud. Nüüd aga olen hakanud aru saama et minu silmanägemine on natuke halvemaks jälle läinud. Silmaoperatsiooni ajal olin 18 aastane ja miinus oli 4,5

Kas seda operatsiooni on võimalik uuesti ka teha?

Ette tänades

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Jah, on küll. Võiks tulla konsultatsioonile Nõmme Erahaiglasse, kus määrame nägemise ja otsustame, kas nägemishäire on nii suur, et vajab prille või hoopis korduvat "kohendamist".