laservisioon 30.03.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere
Olen 42 a. naine. Silmaarst soovitas mõelda laserkirurgia peale (LASIK) Minu paremsilm:SPH -0,5 CYL -3,5 ADD +1,5 vasaksilm: SPH -5,0 CYL -1,75 ADD +1,5. Silmarõhk,-põhjad korras. Mis oleks teie arvamus? Kuidas see edaspidi minu nägemist mõjutab? Ette teid tänades.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Kuna teil on tegemist suure astigmatismiga e silindernägemisega, siis on lõikusel oma võlu. Saate edaspidi kanda veidi õhemaid prille. Täeliku nägemise korrigeerimise puhul kaugele vajate lugemisprille. Ja see vast oleks väga harjumatu. Sellise nägemise korrektsiooniks sobib ainult LASIK meetod. Vt. www.laservisioon.ee