Silmad sügelevad 17.02.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Hiljuti kurtis töökaaslane, et silmad sügelevad, muudkui hõõrus. Nüüd sügelevad ka minul, senini pole silmadega probleeme olnud. Töökaaslane kassiarmastaja. Kas loomadelt võib saada mingit silmahaigust, nakkust ja levitada edasi?

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Kõige sagedasem on ikka allergia, sellele on just iseloomulik sügelemine.