silmaläätse vahetus 02.02.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Mida kujutab endast silmaläätse vahetus, kus seda tehakse ja mis protseduur maksma läheb? Tänan!

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Silmaläätse hägunemise korral räägitakse hallkaest ja hägustunud silmalääts vahetatakse uue vastu. Väga suure lühinägevuse või kaugnägevuse korral vahetatakse silmaläätse prillidest vabanemiseks. Tehakse kõigis silmakliinikutes.