silmalaud paistes, silmad valutavad 05.12.03 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Juba 3 nädalat on mu silmalaud väga paistes ja silmad valulikud, (kasutan prille +2,5). Käisin ka silmaarstil, kes kirjutas põletikuvastased tilgad, ei ole abi saanud. Tundub nagu nägemine hoopis halvenenud. Mida peaksin tegema? Olen 47 aastane.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Tuleks veelkord külastada silmaarsti ja ravi jätkata.