2-kuusel üks silm vesine 24.11.03 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere,

minu 2-kuusel pojal on 3-4 päeva olnud üks silm vesine. Mäda ei ole tulnud. Millega võib tegemist olla? Viitab see põletikule? Tänan.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Ikka silma pisarakanali sünnipärasele ummistusele viitab olukord. Kui põletikku pole, võib mõni kuu asjaga venitada ja kui iseenesest olukord ei lahene, tuleb teha pisarakanali sondeerimne.