punetav ja valulik silm 14.09.03 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 25 aastane naisterahves. Mure selline, et ühel hommikul ärgates oli üks silm täisti punane ja valulik, veresooned olid tugevalt nähtaval. Teine silm oli korras. Punetus läks mööda kuskil nädalaga. Ja nüüd paar nädalat hiljem jälle sama lugu sama silmaga. Milles võib asi olla? Prille ei kanna, töötan arvutiga.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Ju on tegemist mingi silmapõletikuga. Millega on tegemist ja ravi määrab silmaarst. Korduvad väljaravimata põletikud võivad muutuda krooniliseks.