udune 28.10.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

tere
Mul tekib silme ette vahel nagu selline hall kardin...läbi küll näen aga jube häiriv ja ebameeldiv.
Autoga sõita ei ole ka just hea.
Kui pilgutan siis vahel läheb veel ususemaks aga vahel jälle selgemaks.
Suvel käisin silmaarstil ja nägin viimast rida (seda kõige väiksemat) mitte küll päris kõikki aga pooli sealt. Nii et silmad ju iseenesest korras. Millest see võiks olla?

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Teie kaebusest võin oletada, et tegemist võib olla klaaskeha hägsusega, mis ei häiri teie nägemist pidevalt. Eriti võib seda hägu märgata heledal taustal.
Selline muutus ei ole nägemisele ohtlik.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta