punakad silmad 21.10.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Mul on silma veresooned pidevalt punased, kuidki kasutan näiteks Systane tilkasid, kuna töötan arvutiga. Sooviks teada saada kas peaksin kindlasti laskma kontrollida miks on silma valged pidevalt punased. Olen 30 aastane.

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Juhul kui teid Systane tilgad aitavad, siis võite oodata silmaarsti konsultatsiooniga mõnda aega. Juhul kui Teie silmad püsivad punased vaatamata tilgutamisele, siis soovitaksin Teil pöörduda silmaarsti vastuvõtule.
Registreerimine Silmakeskus Laservisioon tel. 6264270

Parimate soovidega
Tiina Pakosta