silma laul on nagu odraiva taoline punetis... 11.07.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Kusagil juba pool aastat on ulemisel silma laul punetis,mis on sarnane odra ivaga kuid see pole see .Ta ei sugele- on lihtsalt punane turse .See loove on umbes tiku pea suurune. Olen proovind teha kompressi ja puhastand orna alkohooli lahusega ,aga tulemusteta.Veri on korras,kolesterooli ei ole ,allergiat pole seni tundnud /53aastane/. TANAN ABISTAVA VASTUS.E EEST! valeri

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere Valeri,

See punetav koht teie ülalaul võib olla sisemine odraiva.
Soovitan Teil pöörduda silmaarsti poole. Selle turse koha saab kensti väikese operatiivse protseduuriga eemaldada.

Parimate soovidega
Tiina Pakosta