krooniline põletik 11.03.05 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Lp Dr Schotter,
Kas on nii, et silmaarstid ju ka teatud määral spetsialiseeruvad ning keegi tegeleb palju just erinevate põletike ravimisega?! Mul on 10 a tagasi põetud klamüüdia (tekkis 1,5 kuud kestnud tugev silmapõletik, mis enne klamüüdia avastamist ühelegi rohule ei allunud) tagajärjel kogu aeg punased silmad ja endiselt loodan, et on mingit ravi. Soovitage palun mõnda head silmapõletikega tegelevat arsti.

Ette tänades,
Liis

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Silmapõletike raviga tegelevad kõik silmarstid. Võiksite veelkord teha klamüüdia testid, sest see haigustekitaja armastab inimeses elada ja tekitada kroonilis põletike.