Kas on võimalik teha laseroperatsiooni? 01.02.05 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Ma olen 16 aastane poiss ja mul on prillid -2, kas minu silmi on võimalik laseroperatsiooniga parandada nii, et mul ei oleks vaja prille kanda, sest ma tegelen aktiivselt spordiga ja prillide omamine on mulle suureks takistuseks. Olen juba 2 aastat teinud iga päev silma harjutusi ja piiranud oma teleka vaatamist ning arvuti taga olemist, kuid need aitvad mul vaid ära hoida silmade viletsamaks minemise.
Ma tõesti loodan, et saan teilt soovitud vastuse.

Ma tänan teid, Martin.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Lühinägevuse kirurgiline korrektsoon on võimalik vanusest aletes 18, praegu võiks proovida kontaktläätsi, ehk talute.