Erektsiooniga probleem 01.07.22 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olen 34-aastane noormees.

Tunnen, et mul on tekkinud erektsiooniprobleem mis on tingitud närvisüsteemi probleemist/haigusest, mille on tekitanud arvan, et järgnev - ei saavuta kooli- ja tööasjades soovitud tulemusi mida tahan, liigne ambitsioonikus, liigne enese kontrollimine, enamjaolt istuv eluviis aga vahel teen ka füüsilist tööd, vähene füüsiline aktiivsus.

Ja ehk on oluline välja tuua ka seda, et kui ma tunnen, et naisterahvas ei ole minu nö unistuste naine - siis ma nagu ei viitsigi temale tähelepanu pöörata, st ei taha justkui temasse oma aega, energiat ja raha investeerida. See on mul justkui kinnisidee, selline käitumine tekib mul igat naisterahvast vaadates.

Tervis on üldiselt korras, käin kord aastas spordiarsti juures testi tegemas ja vereanalüüse tegemas, kerge rasvumine, 195cm / 100 kg, olen olnud ka spermadoonor paar aastat tagasi.

Mis ravimeid saaksite mulle välja kirjutada?

Lugesin ka seda teemat: https://www.kliinik.ee/seksuaalnoustaja/id-35/noustamine?question=68459

Ehk neid samu?

Kas testosterooni (tribulus terrestris) soovitate võtta?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Mulle tundub, et esiteks on teil psühholoogilised probleemid, fakt on see, et ideaalseid naisi ja mehi ei ole. Alati on igas inimeses mõni omadus, mis ärritab - nuusutab ninaga, sööb koledat, naerab valjusti jne. Seetõttu peate partneri aktsepteerima sellisena, nagu ta on. Täiusliku partneri otsimine võib võtta terve elu ja mitte lõppeda eduga. Võib-olla ikka kohtute teie jaoks ideaalse naisega, kuid ta ei armasta teid või on juba abielus. Seetõttu soovitan teil partneri hindamiseks piire alandada. Testosterooni tõusu osas ei aita see alati. Soovitan teil võtta ühendust meie kliinikuga ja teha vajalikud testid, siis on võimalik ravi täpsemalt pakkuda - kui see on üldse vajalik. Mulle tundub, et teie olete terve inimene ja teil läheb hästi. Tribuluse ja antioksüdantide võtmine - vitamiine saab proovida - see ei pruugi teha halvemaks

Soovin edu!